Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster and 1970 Dodge Challenger T/A

4.599 ден Со ДДВ

Љубителите на брзи возила ќе го обожаваат овој лего сет Speed ??Champions Mopar Dodge SRT Top Fuel Dragster и 1970 Dodge Challenger T / A. Овие неверојатни реплики имаат многу реални детали и се забавни за градење, одлични за прикажување и идеални за трки.

На залиха

Спореди