Monster Truck

1.039 ден Со ДДВ

Инспирирајте ја страста на децата за масивни возила со возбудливиот сет 3 во 1 Monster Truck. Децата добиваат 3 различни искуства за градење и игра со овој сет, tие можат да изградат monster truck , да го обноват во автомобил, драгстер или да создадат нешто од нивната фантазија.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG31101 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands