Monster Truck

749 ден Со ДДВ

Прекрасен сет за конструкција Monster Truck дизајниран да инспирира имагинативни сценарија од реалниот живот. Со големи гуми и разнобојна декорација, оваа цврста играчка со е совршена и за игра и за приказ, а децата исто така можат да го комбинираат овој сет со други Lego сетови за дополнителна забава.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60251 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands