Monster Jam Monster Dirt Arena Playset

4.599 ден Со ДДВ

Monster Dirt Arena им овозможува на децата да создаваат бескрајни трки и возења во слободен стил. Содржи и скоро килограм песок од Monster Dirt. Изградете своја сопствена патека, тркајте се, скокајте, уништете ја и направете го тоа повторно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6046704 Категории , ,
Бренд:: Monster Jam