Monster Jam Megalodon RC

2.579 ден Со ДДВ

Супер возило Megalodon со далечинско управување во размер 1:24. Овие фантастични возила со цврста конструкција оставаат незаборавен впечаток за брзо возење. Квалитетни гуми за подобар зафат и апсорпција на удари. Ослободете го ѕверот и изведете епска акробација и луди судири. Може да се натпреварувате со дури 6 камиони Monster Jam истовремено.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6044952 Категории , ,
Бренд:: Monster Jam