Monster Jam Grave Digger

1.599 ден Со ДДВ

Сетот од Lego Technic, Monster Jam Grave Digger е преполн со одлики што децата ќе ги сакаат. Автентичните делови вклучуваат графика Grave Digger со детали, огромни гуми, подвижно знаме и црвени фарови. Возбудата е уште поголема кога децата ги пресоздаваат епските акробации и во вториот модел од најпознатите Monster Jam возила.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG42118 Категории , ,
Бренд:: Lego