Monster Jam 1:70 Single Pack Asst

399 ден Со ДДВ

Проширете ја вашата колекција Monster Jam со овие возила. Одликувајќи се со уште повеќе детали и графики од кога било досега, ова автентично возило го отелотворува стилот на возилата од реалниот живот!

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6047123 Категории , ,
Бренд:: Monster Jam