Monster Burger Truck

3.689 ден Со ДДВ

Со овој сет 3 во 1 децата добиваат креативна игра со камиони за храна. Тие можат да направат камион со плескавица чудовиште, да го обноват во теренско возило, во трактор, или да ја пуштат нивната креативност лабава и да создадат што сакаат.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG31104 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands