Monopoly Speed

3.299 ден Со ДДВ

Монополот со тајмер е вистинската игра за вас. Возбудлива група монопол која може да се заврши за само 10 минути. Оваа игра на табла е совршена за семејни собири и време поминато со пријателите.

На залиха

Спореди
SKU: HASE7033 Категории , Ознака:
Бренд:: Mb Game