Monastery of Spinjitzu

6.519 ден Со ДДВ

Подгответе се за нинџа битки со сетот Lego Ninjago Legacy Monastery of Spinjitzu и запрете го негативецот да го украде Златното оружје. Оваа акција ги вклучува сите 4 златни колекционерски оружја и 8 минифигури за играње улоги.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70670 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands