Molten Man Battle

2.379 ден Со ДДВ

Пресоздадете возбудливи акции од филмот Spider-Man: Far From Home со овој забавен сет. Овој сет со суперхерои LEGO Marvel Spider-Man: Molten Man Battle може да се комплетира заедно со сите други оригинални LEGO сетови за имагинативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76128 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands