Modular Playhouse

4.939 ден Со ДДВ

Со овој сет малите деца ги развиваат своите фини моторни, социјални и емоционални вештини додека градат, играат, редизајнираат и играат повторно. Оваа куќа со кујна, дневна соба, бања и спална соба преполна со реални детали, вклучува фигури на мама, тато, дете, куче и мече, плус многу додатоци за забава.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10929 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands