Mobile Commad Center

2.869 ден Со ДДВ

Изградете камион што се отвара во полициски мобилен команден центар, со монтажна кабина, затворска ќелија, сала за мониторинг, сателитска антена и повеќе кул карактеристики! Сетот вклучува четири минифигури и фигура на полициско куче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 17LEG60139 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands