Mobile bat base

6.999 ден Со ДДВ

Подвижната база за лилјаци LEGO® DC Batman Batcave вклучува 5 иконски возила, одлично оружје и многу кул гаџети. Со 6 популарни LEGO DC минифигури од филмовите Batman, овој сет им дава на децата сe што им треба за да истражат возбудлив свет на авантурите на Batman!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76160 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands