Minnie’s Ice Cream Shop

1.699 ден Со ДДВ

Забавен сет за возраст од 4 години и нагоре, спакуван со развојни активности за да им помогнете на децата во зајакнувањето на нивната концентрација и вештини. Во сетот има продавница за сладолед, автомобил, минифигури на Мини и Дејзи и ексклузивна плочка за силуета на Мики Маус. Сетот е полн со забавни детали, вклучувајќи столче за плажа и чадор за сонце, градба од мал бран и даска за сурфање.

На залиха

Спореди