Minion Pilot in Training

2.799 ден Со ДДВ

Сетот The Rise of Gru од Lego Minions ќе го воодушеви секој нивен обожавател. Изградбата на авионот е само почеток, децата кои ги сакаат Minions ќе можат да ги пресоздаваат своите омилени филмски сцени. Со 2 фигури и подвижен авионски покрив, креативната забава започнува веднаш составувајќи го авионот. Тука се и додатоците за поголема забава.

На залиха

Спореди