Mini Claas Xerion

749 ден Со ДДВ

Со овој сет децата можат да изградат трактор за да се справат со работата околу фармата, а потоа да го обноват моделот, така што играта трае уште подолго. Работниот управувач и ротирачкиот секач управуван од тркалата им дава на децата одличен вовед во инженерството и им овозможува да создадат свои мали авантури со трактори.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG42102 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands