Мини амбулантно возило

759 ден Со ДДВ

Амбулантно возило кое доаѓа со светла и реални звучни ефекти на моторот и сирените со само едно притискање на копче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HL1416564 Категории , ,
Бренд:: Teamsterz