Miles Morales Mech Armor

823 ден Со ДДВ

Секој млад суперхерој ќе го обожава овој сет за составување Spider-Man Miles Morales Mech Armour. Одликувајќи се со алтернативниот Спајдермен Мајлс Моралес и неговиот градежен механизам со екстра-долга електро-мрежа, практичната имагинативна игра никогаш нема да заврши.

Нема на залиха

Спореди