Микрофон – Baby clementoni

1.299 ден Со ДДВ

Бебешки микрофон со звуци и светло кој ги запознава децата со нивниот сопствен глас и мелодии и смешни звуци.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY17181 Категории , ,
Бренд:: Clementony Baby