Mighty Dinosaurs

1.209 ден Со ДДВ

Уживајте во авантурите со 3 во 1 диносаурусиte. Протресете ја земјата со овој прекрасен Т-Рекс, кој доаѓа во темно зелена и беж боја со огнени портокалови очи. Отворете му ја устата и откријте остри заби, поставете огромни канџи и движете ја главата и опашката. Овој комплет вклучува и остатоци од најсвежиот плен на Т-Рекс.

На залиха

Спореди
SKU: 17LEG31058 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego