Mickey’s Vacation House

3.999 ден Со ДДВ

Викенд куќа за имагинативна игра со омилените Дизни ликови – Мики и пријателите. Куќичката е лесна за градење, може да се менува за летни или зимски одмори. Свртете ги коцките на покривот со две лица за да ја покажете нивната снежна зимска страна, а вашето дете може да ужива додека се санка со Мики и споделува топол пијалок покрај огништето. Со свртување на коцките од летна страна ќе уживаат во наводнување на цвеќе со Мини, пилотираат авион со Шиљо и пијат чај во градината.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10889 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands