Mickey’s Propeller Plane

749 ден Со ДДВ

Со сетот Mickey’s Propeller Plane треба да изградите авион, 2 мали конструкции и ексклузивна плочка за силуета на Мики. Децата можат да се придружат на Мики Маус за забава со високи летови.

На залиха

Спореди