Mickey & Friends Fire Station & Truck

4.229 ден Со ДДВ

Забавувајте се со овој детален сет Lego Disney Mickey & Friends Mickey & Friends Fire Station & Car. Идеален за возраст од 4 години за градење и играње со пријатели, изразувајќи ја својата страст кон пожарната служба со Мики Маус и пријателите на Дизни.

На залиха

Спореди