Mia’s Tree House

2.339 ден Со ДДВ

Овој сет е преполн со одлики и детали за да создадат часови забава за Миа, нејзиниот брат и сите пријатели што би можеле да дојдат да ја посетат. Се одликува со куќа од дрво до која се пристапува преку скалила или мрежа, минифигури на Миа и Даниел, зајаче и птица.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG41335 Категорија