Mia’s House

4.989 ден Со ДДВ

Запознајте ја Миа и нејзиното семејство во нивната прекрасна куќа во шумата. Помогнете и да се грижи за нејзиниот коњ во нивната колиба во шумата, а потоа да го седла за јавање. И не заборавајте да го нахраните зајакот со моркови. Внатре, нејзиниот татко Ангус прави смути во кујната, додека нејзината мајка Ен ја поставува масата за семејниот ручек. Потоа можете да и помогнете на Миа да ги облече нејзините лизгалки и да изведе трикови додека мајка и се фотографира со камерата. После забавувањето помогнете и на Миа да се качи во нејзината соба во нејзиниот кревет.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41369 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands