Mia’s Horse Trailer

2.189 ден Со ДДВ

Со овој сет децата можат да создадат свои авантури во шумата со тоа што Миа и Ема ќе јаваат на коњ или ќе му помагаат на коњот. Вклучува реални карактеристики за децата да можат да замислат како е да се поседува коњ совршен за момчиња и девојчиња, приколката за коњи има задна врата за коњот да може да влезе во истата рампа.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41371 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands