Mia’s Foal Stable

1.449 ден Со ДДВ

Помогнете и на Миа да се грижи за нејзиното ждребе и зајаче во шталaтa. Оваа играчка за фарми со коњи е специјално дизајнирана да биде забавна и лесна за деца од предучилишна возраст, со животински фигури за забава со улоги, како и трактор за Миа да вози низ фармата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41361 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands