Mermaid Vibes Bracelets

449 ден Со ДДВ

Децата можат да ги изразат своите вештини за дизајн и самоизразување додека ги украсуваат нараквиците од овој сет, следејќи ги вклучените идеи за шаблони или донесувајќи свој, посебен изглед. Младите обожаватели на сирени ќе обожаваат да ги дизајнираат и носат овие нараквици од сетот Mermaid Vibes.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG41909 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands