Melio Rain Cover

3.499 ден Со ДДВ

Дождовната прекривка на Cybex која го штити вашето малечко во кое било време и се издвојува како стилски додаток за вашата количка. Совршена заштита од ветер и дожд

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520003376 Категории , ,
Бренд:: Cybex