Medium Creative Brick Box

2.389 ден Со ДДВ

Сетот содржи широк спектар на коцки во 35 различни бои и е наменет за градители од сите возрасти! Содржи голем број на тркала кои ви овозможуваат да направите свое возило како што сакате, како и прозорци, очи и други додатоци кои нудат бесконечни можности за креативна конструкција и забава.

На залиха

Спореди
SKU: 15LEG10696 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego