McLaren Senna

1.249 ден Со ДДВ

Возете на работ со автомобилот LEGO Speed ??Champions McLaren Senna! Оваа кул LEGO верзија на автомобилски инспирирана од доцниот, одличен, смел возач Аиртон Сена, располага со мини-фигура кокпит, предно стакло што се отстранува, заменливи бандажи и налепници со лого на Мекларен и Сена. Овој супер автомобил доаѓа со изграден тунел со ротирачки вентилатор и минифигура на возач на Мекларен за да се игра развој на автомобили и сценарија за брзи трки со автомобили.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75892 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands