McLaren Senna GTR™

3.999 ден Со ДДВ

Овој Lego Technic, McLaren Senna GTR ™ е одличен избор – и возрасните фанови на Мекларен! Преполн со автентични одлики инспирирани од оригиналната икона за суперавтомобили фокусирана на патеката, оваа играчка за колекционерски модел сигурно ќе постави тркачки импулси.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG42123 Категорија