McLaren Elva

1.649 ден Со ДДВ

Овој лего сет Speed ?Champions ??McLaren Elva им дава на децата и автомобилските ентузијасти да соберат, изградат и истражат еден од најексклузивните светски брзи автомобили. Прекрасна од секој агол, оваа детална реплика дава волшебно искуство за градење, совршена е за прикажување и е одлична за супер аеродинамично трки

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG76902 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands