Marvel Supergoo Spiderman

2.899 ден Со ДДВ

Спајдермен од Марвел во супер забавната верзија Goo Jit Zu! Погледнете до каде можете да го истегнете, а потоа видете како се враќа во првобитната форма.

Нема на залиха

Спореди
SKU: GOO41081 Категории , ,
Бренд:: Goo Jit Zu