Marvel Figure 25 sm Asst

939 ден Со ДДВ

Iron Man, Kapetan Amerika, Spider-Man или Black Panter. Со Марвел, секој може да замисли да се бори како своите омилени херои и да го брани светот од злото. Кој херој ќе го одберете? Фигурите се продаваат одделно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5556 Категории , ,
Бренд:: Avengers