Mars Research Shuttle

2.339 ден Со ДДВ

Изградете и инспирирајте ја следната генерација астронаути со вселенски ракети и возила. Возбудлив сет за изградба вселенски шатлови што нуди многу имагинативни можности за акција.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60226 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands