Mario’s House & Yoshi Expansion Set

2.399 ден Со ДДВ

Овој колекционерски сет располага со градежна куќа со отворена врата, покрив со отвор со Супер ѕвезден блок, импровизирана лежалка и фигури на Јоши и Гумба.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71367 Категории , ,
Бренд:: Lego