Major Vonreg’s TIE Fighter™

5.869 ден Со ДДВ

Подарете му на вашето дете одличен вовед во ТВ серијата Star Wars со сетот Major Vonreg’s TIE Fighter. Овој детален модел вклучува специјална шема на бои во црна и црвена боја, кокпит со простор за седење на мини-фигурата Major Vonreg, плус 2 стрелачи, кои се пукаат со движење лево и десно. Оваа играчка што се составува исто така вклучува минифигури на генералот Leia и Kaz Xiono и дроидна LEGO фигура R1-J5.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75240 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands