Maisto 1:24 Premium – F1 Ferrari SF90 USB Vers.(Li-ion Batt)

3.309 ден Со ДДВ

RC автомобил детална реплика на F1 Ferrari од Себастијан Фетел во 1:24 размер, што одговара на должина од приближно 22 см. Сетот содржи контролор во форма на пиштол

Нема на залиха

Спореди
SKU: MAI82353 Категории , ,
Бренд:: Maisto