Lunar Space Station

3.959 ден Со ДДВ

Изградете лунарна вселенска станица со 3 посебни модули и отворени можности за конфигурација, монтажна играчка шатл за влечење резерви меѓу Земјата и Месечината! Вклучува 2 минифигури на астронаутот, 2 минифигури на екипажот на вселенската станица, робот, сателит и централен воздушен блок.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60227 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands