London

2.879 ден Со ДДВ

Воведете ја архитектонската суштина на Лондон со овој одличен сет. Структурата обезбедува уникатно и задоволувачко искуство со склопување, со реални бои и приказ на релативна големина.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 17LEG21034 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands