Lol Surprise Boys Arcade Heroes

2.059 ден Со ДДВ

Вметнете жетон во автоматот за да можете да ја распакувате вашата кукла Lol во херојски роботски костум. Кога ќе го соблечете оклопот на тој херој, можете да го пресоблечете во модни додатоци што се наоѓаат во пакетот (гардероба, чевли …) Ве очекуваат 15 изненадувања! Една од нив е вашата нова кукла LOL, без разлика дали е херој или ретка девојка LOL, останува на вас да дознаете.

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL569367 Категории , ,
Бренд:: Lol