Lol Remix Hairflip Tots

1.999 ден Со ДДВ

Отпакувајте нови Lol девојки, со различни бои и фризури, различен изглед во комбинација со различни музички жанрови (поп, рокенрол, R&B и кантри). Пакетот е интерактивен звучник со музика. Секој пакет ќе ви открие една од 12-те симпатични девојки и една песна.

На залиха

Спореди
SKU: LOL566960 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lol