Lol Hairgoals 2 asst

2.222 ден Со ДДВ

Lol Surprise Hairgoals Series 2 содржи 15 изненадувања, вклучувајќи кукла изненадување со прекрасна вистинска косa во сите бои на виножитото, фантастичен стил и со нови трендовски фризури! Пронајдете една од 9-те нови фантастични кукли Lол! Секоја од нив ве чека со големо изненадување за промена на бојата! Натопете ја кукла во вода и ќе доживеет воодушевување 🙂 Не ја фрлајте амбалажата која може да ја користите како витрина каде што можете да ја прикажете вашата најнова креација!

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL572657 Категории , ,
Бренд:: Lol