Lol Dance Tots

1.599 ден Со ДДВ

Lol Surprise Dance се подготвени да ги покажат своите потези во врвниот танц! Секоја доаѓа со 8 изненадувања, вклучувајќи црно светло и своја картичка за танцување, во која има холографска уметност што ви покажува како да изведете уникатно танчерско движење. Истегнете ги нивните работи околу подиумот за да ги видите како се движат! Осветлете ја куклата со прицврстената црна светлина за да откриете блескави изненадувања!

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL117896 Категории , ,
Бренд:: Lol