Loki’s Wrath of Avengers

4.899 ден Со ДДВ

LEGO Marvel Avengers Wrath of Loki сетот ги инспирира младите да играат улоги бесконечни имагинативни авантури на суперхерои. И, додека играат, тие ќе стекнат развојни вештини што ќе траат цел живот. Со минифигурите на Iron Man, Thor, Hulk, Captain Marvel и Loki, плус зграда и одлични возила, сцената е поставена за суперхеројска акција и авантура!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76152 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands