Lloyd’s Titan Mech

5.699 ден Со ДДВ

Инспирирајте акција за играње улоги на децата додека го составуваат овој сет со нинџа робот, со 6 минифигури, многу супер оружја и дополнителни елементи.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70676 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands