Lloyd’s Jungle Chopper Bike

1.389 ден Со ДДВ

Децата ќе бидат воодушевени што ќе ги пресоздадат акционите сцени од ТВ серијата Lego Ninjago со овој фантастичен сет „Lloyd’s Jungle Chopper Bike“ . Возилото 2 во 1 има 2 стрелци, кокпит за отворање, работна суспензија и флаер што може да се оддели и да се користи како даска за сурфање. Сетот доаѓа со 3 минифигури Island Lloyd и Island Nya, секој вооружен со оружје, за да го земе чуварот на Rumble, кој има кул копје и штит.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG71745 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands