Lloyd Avatar – Arcade Pod

749 ден Со ДДВ

Овој сет на LEGO NINJAGO се одликува со мини аркадна машина, плус Digi Lloyd и ексклузивна мини-фигура Avatar Lloyd за возбудливи авантури од Prime Empire.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71716 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands